Holowanie samochodu i Mechanik Warszawa Targówek

Profesjonalizm jest naszym priorytetem. Widać to nie tylko w sposobie podejścia do każdego klienta, ale także w sprzęcie, którego używamy i doświadczeniu, które posiadamy.

Autoholowanie pozwala na usunięcie pojazdu z drogi i bezpieczne przetransportowanie go do warsztatu w celu dokonania naprawy. W przypadku pojazdów z poważnymi uszkodzeniami, np. pojazdów, które uległy rozległym zniszczeniom, odpowiednio je zabezpieczymy. w wypadkach.

Nasz serwis jest dostępny 24 godziny na dobę, czasami w wyjątkowo trudnych warunkach. Niekorzystne warunki drogowe powodują zazwyczaj wzrost liczby wezwań. Najczęściej są to:

  • Deszcz
  • Mgła
  • Śliska nawierzchnia drogi
  • Noc
  • Śnieg
Holowanie samochodu

Jesteśmy zawsze dostępni do takich prac i szybko reagujemy i nasz Mechanik Warszawa Targówek jest dostępny 24h. Zawsze jesteśmy dyspozycyjni do takich prac i szybko reagujemy. Wiemy też, że istnieje wiele zagrożeń zawodowych, takich jak transport samochodów powyżej kilku ton, na śliskich rampach z lawetą, czy prace drogowe z użyciem napiętych lin stalowych.

Ze względu na nierówne drogi, samo holowanie samochodu może być niebezpieczne. Zdarza się, że ciągnięcie jednego pojazdu za drugim może spowodować uszkodzenie skrzyni biegów i kół. Jeśli właściciel zdecyduje się na współpracę z firmą taką jak nasza, może uniknąć wielu z tych problemów. Holowniki to najlepszy sposób na transportowanie samochodów z jednego miejsca na drugie. Samochód jest wtedy chroniony przed gruzem drogowym i innymi uszkodzeniami, ponieważ jest oddzielony od podłoża. Jest to szczególnie ważne w przypadku modeli z napędem na wszystkie koła, które nie posiadają automatycznej skrzyni biegów z napędem na przednie koła. Właściciele nie muszą się martwić o swój pojazd podczas pokonywania dużych zakrętów lub kołysania. Platforma sprawia, że jazda z przyczepą samochodową jest bezpieczniejsza niż z zaczepem lub systemem kół i łańcuchów.

Jaki jest koszt firmy zajmującej się holowaniem samochodów? Wycena zależy od wielu czynników, w tym:

Odległość od zdarzenia drogowego (tj. Odległość, jaką musi pokonać laweta z profesjonalną ekipą.

Holowanie samochodu

Czas pracy Mechanika w Warszawa na Targówku

Wymagane usługiMożesz być pewien, że ceny, które są oferowane będą uczciwe, jeśli wybierzesz wiarygodną firmę, taką jak nasza!

Jesteś uprawniony do bezpłatnego holowania, jeśli nie jesteś ofiarą wypadku lub kolizji. Przysługuje Ci również bezpłatna, bezgotówkowa naprawa Twojego samochodu oraz użycie pojazdu zastępczego do naprawy szkody.

Warto mieć zawsze pod ręką nasz numer, aby w razie nieprzewidzianych sytuacji na drodze móc szybko zadzwonić i uzyskać fachową pomoc za uczciwą cenę.