Ekspresowy mobilny mechanik na terenie Warszawy - Nasz warszawski mobilny mechanik jest do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę

Czy Twój samochód sprawia Ci problemy? Twój samochód od kilku dni siedzi w garażu z powodu usterki. Rozwiązaniem jest dostęp do mechanika samochodowego! Znajdziesz go w naszym warsztacie! Jesteśmy do dyspozycji klientów na terenie Warszawy, Polski i okolic.

Kierowcy bardzo cenią sobie usługi mobilnego mechanika z wielu powodów, między innymi:

Nie ma potrzeby umawiania się na odbiór samochodu z serwisu stacjonarnego.

Następnie trzeba wezwać lawetę, aby przetransportować pojazd do warsztatu.

pomoc drogowa Warszawa Targówek

Wygoda i oszczędność czasu

Dostęp do mechanika to nasza usługa 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Specjalista przyjedzie prosto do Twojego domu, pracy lub innego miejsca, gdzie będzie czekał na Ciebie samochód. Przed rozpoczęciem pracy wyceni koszt każdej usługi indywidualnie. Dzięki temu wiesz, na co możesz sobie pozwolić. Zgadzasz się na kosztorys, w tym na koszt fachowej pracy i ustalacie termin zakończenia naprawy.

Mechanik na wyjeździe

Mechanik na wyjeździe

Mobilny warsztat firmy jest w pełni wyposażony i nazywany mechanikiem awaryjnym – to specjalista, który poradzi sobie z każdym problemem. Przeprowadzi on pełną diagnostykę w celu ustalenia przyczyny, a następnie przystąpi do naprawy lub wymiany zużytych lub uszkodzonych części. Najczęstsze naprawy mechaniczne dotyczą układu.

Wymiana układu paliwowego, w tym pomp wstępnych i czujników ciśnienia, czy osuszanie zbiornika, w przypadku niedopasowania paliwa, tj. olej napędowy zamiast benzyny i odwrotnie

Mechanik na wyjeździe

Układ hamulcowy, np. wymiana tarcz, klocków i przewodów

Zawieszenie, w tym wymiana sworzni i wahaczy, przegubów, amortyzatorów i wahaczy.

układ kierowniczy, np. układ kierowniczy, np.

Sterowanie silnikiem, np. wymiana przewodów zapłonowych, zespołów, cewek i świec żarowych

Chłodzenie, np. naprawa termostatów i chłodnic

Klimatyzacja, np. chłodnice i sprężarki klimatyzacji.

Mechanik na wyjeździe

W razie potrzeby możesz liczyć na pomoc elektryka. Może on pomóc w diagnostyce pojazdu, wymianie akumulatora oraz awaryjnym uruchomieniu samochodu za pomocą kabli rozruchowych. On również naprawić lub wymienić rozrusznik, alternator, i zainstalować lub usunąć alarmy w pojeździe. Dzwoniąc do mobilnego mechanika w Warszawie i okolicach możesz liczyć na profesjonalną pomoc, gdy zepsuje Ci się samochód. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani i dysponują nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam poradzić sobie nawet z najpoważniejszymi problemami w terenie. Oferujemy usługi zarówno dla samochodów osobowych, jak i dostawczych, motocykli oraz maszyn budowlanych.

Jesteś zbyt zajęty, aby codziennie odwozić swój samochód do warsztatu? Nasi mobilni mechanicy są do dyspozycji!

pomoc drogowa Warszawa Targówek