Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Targówek. Współpracujemy z niemal wszystkimi ubezpieczycielami z rynku polskiego oraz działamy na terenie Warszawy-Targówku. Gdy masz problemy i niezbędna jest ci pomoc drogowa w okolicach Targówka sprawdź, czy obsługujemy twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierujemy do obywateli całego miasta stołecznego Warszawy.

Posiadamy niezbędne doświadczenie w branżowe wypracowane na przestrzeni lat, dlatego jesteśmy niezwykle skuteczni. Gdy awaria jest prostej natury, może zostać usunięta od natychmiast, natomiast gdy jest bardziej skomplikowana , proponujemy zwykle jeden z naszych zaufanych warsztatów.

W ramach twojego assistance mechanik o odpowiednich kwalifikacjach może usunąć usterkę w twoim aucie. Dzięki temu iż jesteśmy obecni na rynku przez lata nasza firma wypracowała kontakty do firm jakim można zaufać. W razie potrzeby wskażemy w miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną zdiagnozowane oraz rozwiązane. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odholować twoje auto w miejsce jakie wyznaczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Targówek
I OKOLICACH