Pomoc drogowa Targówek z dojazdem od 30 min

Czy masz problem z brakiem paliwa? Dlaczego mój samochód nie odpala? Nasze usługi są do Państwa dyspozycji. Pomożemy Ci w każdej sytuacji, która wymaga auto pomocy.

Świadczymy różne usługi pomocy drogowej w Targówku i okolicach. Możesz również zamówić u nas lawetę lub inne usługi na terenie Polski i za granicą.

Wypadki mogą zdarzyć się w każdej chwili i zawsze są niespodziewane. W naszej ofercie znajdą Państwo ulgę i komfort. Gwarantujemy profesjonalne i niedrogie usługi, dzięki którym nie będą się Państwo martwić o powierzony nam pojazd.

pomoc drogowa

Holowanie Warszawa Targówek

Holowanie Warszawa Targówek

Nasza firma różni się od innych na rynku tym, że działa całodobowo, co oznacza, że można się do nas dostać o każdej porze i z każdego miejsca.

Oferujemy usługi holowania pojazdów uszkodzonych lub rozbitych pod wskazany adres lub na własne parkingi. W naszej ofercie znajdą Państwo również niedrogą, profesjonalną i kompleksową auto pomoc. Oznacza to, że nie musisz transportować swojego pojazdu. Wszystko może być załatwione od ręki!

Należy pamiętać, że usługi pomocy drogowej nie są idealne. Wiele problemów jesteśmy w stanie rozwiązać na miejscu.

Nie musimy martwić się o zatankowanie niewłaściwego paliwa. W razie potrzeby wymieniamy niezbędne elementy, takie jak paski klinowe, bezpieczniki czy płyny samochodowe.

Laweta w Warszawa na Targówku

Laweta w Warszawa na Targówku

Pomoc drogowa nie ogranicza się tylko do zwykłych samochodów. Dostępnych jest wiele opcji, aby każdy mógł znaleźć to, czego potrzebuje.

Pojazdy specjalne mogą zostać przez nas przetransportowane przy użyciu specjalistycznego sprzętu technicznego. Możemy pomóc zarówno w przypadku motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych, jak i samochodów osobowych, dostawczych, zabytkowych, sportowych i motocykli. To właśnie wyróżnia nas na tle innych firm z Targówka.

Współpracujemy z wieloma branżami takimi jak budownictwo, wypożyczalnie sprzętu oraz warsztaty.

Nasze usługi nie kończą się na transporcie. Oferujemy pomoc drogową Targówek, która obejmuje drobne naprawy, dowóz paliwa w przypadku jego braku, a także wymianę podstawowych części. Jednym słowem – wszystko możemy zrobić na miejscu, sprawnie, profesjonalnie, tanio i bez zastrzeżeń.

pomoc drogowa

Dlaczego warto nas wybrać?

To pytanie zapewne padnie w przypadku każdej firmy. Dlaczego właśnie ta firma? Nie zniechęci Cię to, jeśli mi nie uwierzysz.

Wszystkie ładunki, które są powierzane naszej opiece są w pełni ubezpieczone.

Jesteśmy dostępni 24/7 i możemy być osiągalni z każdego miejsca na świecie. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie pracować z każdego miejsca w Polsce i Europie!

Dla zainteresowanych stworzyliśmy specjalne promocje i rabaty na stałą współpracę.

U nas zawsze znajdziesz przyjazną atmosferę, profesjonalne usługi i co równie ważne, przystępne ceny. Nie zwlekaj. Zadzwoń do nas, jeśli potrzebujesz pomocy.